Morska

 • Cargoline Logistics Sp. z o.o.

  Oferujemy naszym klientom dystrybucje przesyłek drobnicowych z Rotterdamu, Hamburga i Bremerhaven. Usługę tę szczególnie polecamy klientom, którzy otrzymali przesyłki drogą morską do w/w portów w Niemczech i Holandii. Na życzenie organizujemy odbiór z portu, przedpłatę należności portowych, zabezpieczenie należności celnych oraz dostarczamy towar do wybranego miejsca w Polsce. Istnieje również możliwość odprawy celnej fiskalnej z odroczoną płatnością podatku VAT. Serwis drobnicowy z Niemiec ma gwarantowany czas dostawy do Polski Kolejną…
  Długa 23/25 lok. 21 Warszawa Warszawa
 • Cargo Express Sp. z o.o.

  Zawsze szukamy rozwiązania najlepszego dla naszego klienta. Usługi spedycji lotniczej możemy zrealizować z portów Katowice- Pyrzowice, Warszawa lub Frankfurt, a odcinek od drzwi Państwa firmy do portu lotniczego zrealizować naszym transportem drogowym.
  ul. Partyzancka 80/92 Pabianice Pabianice
 • Pol-Sped Serwis Czerwiński Rafał

  Zapewniamy terminowość, wysoką jakość i bezpieczeństwo. Zapraszamy do współpracy !!!
  ul. Topolowa 10 Łajski Legionowo
 • SKY-MAR MAREK ZAWORSKI

  Dzięki szerokiej sieci agentów na całym świecie, z którymi współpracujemy od dawna możemy zapewnić konkurencyjne ceny i jakość usług na najwyższym poziomie uwzględniając Wasze wymogi, procedury i często przyzwyczajenia. Ponadto proponujemy wyjątkowo korzystne warunki importu z Chin, Dalekiego Wschodu, USA. Naszym celem jest długotrwała współpraca z Klientem, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i zwracamy uwagę na jego specyficzne potrzeby. Osobiście monitorujemy przesyłki w każdej fazie ich podróży, informując Klienta o postępach…
  ul. 17 Stycznia 32 Warszawa Opacz-Parcela
 • OMNI-SERWIS Maciej Bylica

  Dostarczamy towar na czas, dowozimy go bezpiecznie. Realizujemy usługi transportowe w skali krajowej i międzynarodowej w oparciu o transport samochodowy. Przewozimy zlecone ilości towaru o zróżnicowanych gabarytach na terenie całej Europy. Dysponujemy samochodami o różnej wielkości i ładowności, przystosowanymi do przewozu towarów neutralnych oraz niebezpiecznych. Posiadamy Ubezpieczenie Spedycyjne Krajowe i Międzynarodowe opiewające na sumę 300 000 USD. Dzięki długotrwałej i partnerskiej współpracy z naszymi przewoźnikami, oferujemy wysoki poziom usług przy…
  ul. Klikowska 81 Tarnów Tarnów
 • USŁUGI TRANSPORTOWE WIESŁAWA I ZENON CICHOSZ

  Oferujemy państwu także pomoc w zakupie towarów budowlanych.
  UL.GRUNWALDZKA 13i/8 Kluczbork Kluczbork
 • KGIGLOMB Logistics Sp. z o.o.

  KGI Glomb Logistics  Sp. z o.o.Aleja Solidarności 1C81-336 Gdynia, PolandTel. +48 58 621 51 07Fax +48 58 621 51 20E-Mail:   office@kgiglomb.plWeb site:  www.kgiglomb.pl NIP: 782 22 95 137NIP EU: PL 7822295137 REGON: 634583380 KRS: 0000206567Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru SądowegoKapitał Zakładowy: PLN 50.000,-  BANK:Bank Pekao S.A. Oddzial w Poznaniu,SWIFT code PKOPPLPW PLN Account:IBAN: PL 16 1240 6609 1111 0000 4933 2414,EUR Account:IBAN: PL 23 1240 6609…
  Aleja Solidarności 1 Gdynia
 • Kawecki Cezary Usługi transportowe krajowe i międzynarodowe.

  Transport międzynarodowy kontenerów morskich, spedycja. PRODO
  Ul. Kościuszki Tadeusza 73 Sochaczew
 • Certus Sp z o

  Obsługujemy ładunki całokontenerowe (FCL) oraz drobnicę kontenerową(LCL) Współpracujemy z największymi armatorami i operatorami wtransporcie kontenerowym.Aranżujemy sprawne bukowanie miejsc na statkach oceanicznych idowozowych oraz przewozy w relacjach europejskich ipozaeuropejskich.
  Kapitał 60 Szemud
 • Trans-Active

  Naszą ofertę stale poszerzamy, dostosowując ją do oczekiwań klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania transportu ciężarowego oraz przewozu rzeczy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Udzielimy szczegółowej informacji odnośnie naszej oferty oraz cennika, uzależnionego od rodzaju zlecenia. Zapraszamy do współpracy z rzetelną firmą transportową!
  ul. ks. kard. Kominka 11 Rybnik Rybnik
 • DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

  DHL Express (Poland) jest częścią międzynarodowej grupy DHL należącej do DEUTSCHE POST DHL. W Polsce DHL Express jest liderem na rynku krajowych i międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Każdego dnia sprawną obsługę klientów zapewnia ponad 5.000 pracowników i kurierów. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom DHL Express osiągnął pozycję lidera na rynku. Za swoje osiągnięcia na polu efektywnego zzl trzykrotnie otrzymał Bursztynową Statuetkę w Konkursie Lider ZZL. W 2011 roku jako uwieńczenie działań…
  Osmańska 2 Ursynów
 • Uniq Logistic Płusa, Skonka S.J.

  Firma Uniq Logistic świadczy usługi transportu i spedycji drogowej w kraju i zagranicą. Podejmujemy ładunki całopojazdowe (FTL), częściowe (LTL), drobnicowe. Realizujemy również dostawy ekspresowe, samochodami dedykowanymi. Spedycja morska obejmuje swym zasięgiem cały świat, ze szczególnym uwzględnieniem Dalekiego Wschodu. Realizujemy transport całokontenerowy (FCL), a także drobnicowy (LCL). Swoim klientom oferujemy obsługę 'door to door', łącznie z załatwieniem formalności celno-podatkowych w portach polskich lub niemieckich.
  ul. Dąbrowskiego 219/223 Łódź Łódź
 • Biuro Usług Spedycyjnych BUS S.J

  Oferujemy szeroki zakres usług logistycznych od najprostszych typu składowanie, przepakowywanie, etykietowanie, kontrolę jakości do zarządzania łańcuchem dostaw włącznie. Na życzenie planujemy, wdrażamy, sterujemy skutecznym i efektywnym przepływem i przechowywaniem towarów i usług w celu pełnego usatysfakcjonowania klienta. Posiadamy magazyn wysokiego składowania w Warszawie. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować pełne usługi logistyczne poprzez naszych partnerów zagranicą.  
  Warszawa ul. Działkowa 117 Warszawa
 • KMC-Services Sp. z o.o.

  W nowoczesnych złożonych łańcuchach dostaw współpraca pomiędzy ich uczestnikami jest szczególnie ważna. KMC-Services buduje partnerskie relacje z klientami i dostawcami usług oparte na wzajemnym współdziałaniu i otwartej komunikacji. KMC-Services opracowuje nowe i innowacyjne strategie logistyczne dopasowane do zmieniającego sie otoczenia rynkowego i wymagań klientów oraz koordynuje je ze strategią biznesową. Pracownicy KMC-Services posiadają wiedzę i doświadczenie zapewniające sprawne i optymalne planowanie i funkcjonowanie łańcucha dostaw naszych klientów.
  ul. Balicka 56 Kraków Kraków
 • C HARTWIG GDYNIA S.A. - Oddział Cargo Okęcie

  C. Hartwig Gdynia S.A. to wiodący polski operator logistyczny, działający na rynku międzynarodowym. Kompleksowa oferta, inwestycje w nowoczesne rozwiązania, dynamika w działaniu, wynikające ze 156-letniej tradycji firmy doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników stanowią podstawę sukcesu firmy.
  ul. Derdowskiego 7 GDYNIA Gdynia
 • Usługi Transportowe - Gdynia

  Transport mebli – (kanapy, sofy, segmenty iszafy).Transport agd – (pralki, kuchnie, zmywarki ilodówki do wys. 230 cm.).Transport motocykli – (motocykle, skutery iquady).Przeprowadzki - (mieszkania, biura, firmy,magazyny).Wykonujemy usługi dodatkowe – (montaż mebli,podłączenie i instalacja).Magazynowanie mebli, sprzętu agd i rtv, sprzętubiurowego.Rozwozimy towary z hurtowni i sklepów doodbiorców.Wywozimy stare meble, agd i sprzęt biurowy doutylizacji.
  Morska 77 Gdynia
 • Balta S.A.

  BALTA SA Spedycja Morska P A G EU N D E RC O N S T R U C T I O N|S T R O N AWK O N S T R U K C J I BALTA SA, ul. Mariacka 4, 80-833 Gdańsk tel. +48 (58) 301 42 11, fax: +48 (58) 301 20 44, e-mail:
  Ul. Kokota Edmunda 158 Gdańsk
 • Intercon Forwarding sp.j.Spedycjamorska, samochodowa i kontenerowa

  Transport międzynarodowy i spedycja - GdyniaJesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem transportowym,które na rynku funkcjonuje od wielu lat. Ciągłe inwestycje wrozwój, zaplecze techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę sprawiły, żeIntercon Forwarding jest jednoznacznie kojarzony z solidnością iprofesjonalizmem.Specjalizujemy się w szeroko rozumianymtransporcie. Wykonujemy usługi związane ze spedycją morską,kontenerową i transportem samochodowym, międzynarodowym.Realizujemy wszelkiego rodzaju ładunki, począwszy od kontenerowego,a skończywszy na transporcie materiałów płynnych i drobnicowych.Organizujemy dostawy zarówno eksportowe, jak i importowe zewszystkich portów świata,…
  ul. Hutnicza 3/1017 Gdynia
 • Spedycja Międzynarodowa "CARGOFRACHT"

  Naszym klientom, obecnym i przyszłym, oferujemy następujące usługi: MORSKA SPEDYCJA KONTENEROWA Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę wszelkich ładunków (neutralnych i niebezpiecznych) w eksporcie i imporcie przewożonych w kontenerach 20- i 40-stopowych w relacjach europejskich i oceanicznych. Usługę tę stanowi: Transport morski do lub z większości portów świata Obsługa portowo-spedycyjna w porcie Gdynia i Gdańsk Dowóz i odwóz kontenerów pomiędzy miejscem przeznaczenia lub załadunku w Polsce a portem morskim w Gdyni…
  os. Złotej Jesieni 6/35 Kraków Kraków
 • Agencja Celna A-P Sp. z o.o.

  Ta branża nie ma dla nas tajemnic. „A - P” to trafny wybór !!! Doradzimy, odprawimy, dowieziemy na czas. Z nami najpewniej i najszybciej.
  Szczecin ul. Hryniewieckiego 1 Szczecin
 • Helena Transport-Spedycja

  całościowa obsługa eksportowa, reprezentowanie zleceniodawcy w relacjach z armatorem, natychmiastowe rezerwacje slotów na kontenerowcach i statkach innego typu, całościową obsługę towarów w imporcie, dostawę przesyłki miejsce wyznaczone przez Klienta obsługa wszystkich formalności koniecznych do zwolnienia przesyłki z terenu portu morskiego, piecza nad terminowym i poprawnym obiegiem dokumentów wysyłkowych oraz certyfikatów w zakresie ubezpieczeń w przypadku akredytywy, doradztwo ubezpieczeniowe, a także handlowe.
  Robotnicza 8 Gdynia Gdynia
 • DTA - Agencja Celna, magazynowanie, składy celne, spedycja drogowa i morska

  DTA - Zawsze w dobrym kierunku DTA służy Państwu już od ponad 20 lat. Wiele się zmieniło w tym czasie. Dorośliśmy. Z małej wrocławskiej agencji celnej firma rozwinęła się w ogólnopolską organizację świadczącą kompleksowe usługi logistyczne. Współpracujemy przede wszystkim z importerami i eksporterami, oferując im następujące rozwiązania: pełną obsługę celną w oddziałach na terytorium całego kraju; odroczenie płatności VAT od importowanych towarów usługi międzynarodowej spedycji drogowej, głównie doładunki i drobnicę;…
  ul. Lipowa 1, Kąty Wrocławskie Wrocław
 • Global Spółka z o.o.

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę firmy, o ustabilizowanej pozycji na rynku spedycyjno-transportowym, współpracującej z siecią sprawdzonych agentów w Skandynawii i Europie Zachodniej. Spedytorzy zatrudnieni w naszej firmie stanowią zgrany, dynamiczny zespół, który dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom dopełni wszelkich formalności związanych z transportem, oraz zaproponuje najkorzystniejszą dla Państwa opcję. świadczone przez nas usługi w ramach spedycji całopojazdowej międzynarodowej to: transport zestawami 24 tonowymi transport autami 3 i 1,5 T ładowności transport…
  ul. Nowogrodzka 37/4 Gdynia Gdynia
 • Cargo Services Adam Malinowski

  Usługi obejmują: Przyjęcia i inspekcję towaru (sprawdzenie ilości, specyfikacji, skanowanie, tworzenie dokumentacji fotograficznej jak i spełnianie innych, indywidualnych wymogów klienta). Składowanie oraz spedycja krajowa oraz zagraniczna. Usługi dodatkowe uzgodnione z kontrahentem. Zapewnienie i przekazywanie pełnej dokumentacji magazynowej (CMR, dok. przyjęcia/wydania, etc.)
  ul. Admirała Józefa Unruga 176 Gdynia Warszawa
 • Jerzy Grzelak

  WAŻNE! Informacja dla przedsiębiorców realizujących obróttowarowy z Białorusią, Rosją lub Kazachstanem nt. nowych wymagańprzy wjeździe na obszar unii celnej Białoruś – Kazachstan – Rosja(BY-KZ-RU) Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez MinisterstwoFinansów, na podstawie decyzji nr 899 Komisji Unii Celnej BY-KZ-RUz 9 grudnia 2011 r. od dnia 17 czerwca 2012 r. zostaje wprowadzonyobowiązek wyprzedzającego informowania o towarach wwożonych naobszar unii celnej BY-KZ-RU transportem drogowym.Hatrans licencjonowany przedstawiciel operatora logistycznego naBiałorusi oferuje kompleksowe rozwiązanie…
  Traktorowa 196 Łodzianka
 • Euro Shipping spółka z o.o.

  Kierunki naszej działalności to usługi spedycyjne ładunków w eksporcie oraz imporcie do : Europa Bliski Wschód Daleki Wschód Afryka Australia oraz Nowa Zelandia Ameryka Północna Ameryka Południowa Ameryka Środkowa
  ul. Hutnicza 3 Gdynia Gdynia
 • Aquarius Gem Shipping Szemrowicz

  Wiedza, fachowość i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu sprawiają, że możemy zapewnić Klientom wzorcową realizację usług spedycyjnych. Służymy kompetentną radą, pomocą oraz błyskawicznym i skutecznym działaniem na każdym etapie realizacji powierzonego nam zadania. Naszym mottem jest dbałość o najwyższy standard współpracy z Klientem  
  ul.Ogrodników 26 KOSAKOWO Kosakowo
 • Firma Transportowa Cattani Ryszard Strojny

  Transport kontenerw morskichTransport i odprawa celna pojazdw z USATransport MidzynarodowyFirmaTransportowa Cattani zajmuje sitransportem samochodowym ,ciarowym w pastwach UE,jej wacicielem jestRyszard Strojny.Firma znajduje si w Daszewicach koo Poznania. Copyright Hunt3r 2005
  42 Daszewice
 • Forsped Agencja Celna Marcin Frygier

            Firmanasza poczatku swej działalności wspólpracuje miedzy innymi z takduzymi podmiotami jak: Jabil Circuit Poland w Kwidzynie, JabilAssembly Poland w Kwidzynie, B. M. Kwidzyn, Mikrostyk Gniew, ElitaSztumskie Pole, Cereal Partnrs Poland Torun-Pacific w Toruniu,Apator SA, Apator Control w Toruniu.Świadczymy pełną, kompleksową obsługę celną i prawno-celną, gdyżposiadamy porozumienie o stałej współpracy z WM-FirmaHandlowo-Usługowa-Kancelaria Radcowska Włodzimierz Młynarski wSłubicach.Własna działalność gospodarcza zarejestrowana dnia 03.08.2006r. podnumerem wpisu: 4373 Urzędu Miejskiego w Rypinie REGON 340201347 NIP892-123-05-78
  Leśna 1 Kwidzyn
 • SAD-SPED S.C

  Firma Sad-Sped powstała w Szczecinie jako agencja celna w 1996roku. Od 1999 roku rozszerzyliśmy działalność o transport ispedycję w ruchu krajowym i międzynarodowym, świadcząc usługi wtransporcie samochodowym, morskim, śródlądowym i kolejowym.Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu naszych klientówzaczęliśmy realizować kompleksową obsługę firm.Zajmujemy się organizacją łańcucha logistycznego, od doradztwa,przez załadunek, transport, wyładunek po obsługę portową.Wśród szerokiej gamy przewożonych towarów naszą specjalnością jesttransport wyrobów hutniczych.Organizujemy transporty w całej Europie z udokumentowanymsukcesami, dzięki czemu…
  Kwiatowa 1 Szczecin