Agencja Celna AGM

Kontakt email, www
ul. Octowa 6 Białystok
15-399 Białystok , woj. Podlaskie
CENY NASZYCH USŁUG  ZAWSZE SĄ DOSTOSOWYWANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH.

Logistyka

Agencja celna

Zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celnymi. Dokładamy wszelkich starań, aby towar został odprawiony i oddany do dyspozycji klienta w jak najkrótszym czasie. Katalog naszych czynności nie jest ograniczony, ale uzależniony od potrzeb naszych klientów. Wszystkie czynności, wchodzące w zakres naszej obsługi, objęte są całkowitą poufnością i ochroną danych klienta.

Spedycja

Specjalizacje:

  • Logistyka
  • Agencja celna
  • Spedycja

O nas

  • Agencja Celna AGM powstała z myślą o podmiotach gospodarczych dokonujących obrotu towarowego z krajami Unii Europejskiej i państwami trzecimi. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę związaną z dokonywaniem zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych.
  • Wykorzystując doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z administracją celną oraz firmami krajowymi i zagranicznymi, tworzymy wizerunek nowoczesnego biura obsługi celno-logistycznej. Stosujemy procedury uproszczone w procedurach celnych: wywóz, dopuszczenie do obrotu, tranzyt. Niewątpliwym atutem naszej firmy obok wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu jest dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Stałe monitorowanie zmieniających się ustaw i norm prawnych, oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pozwala nam na podwyższanie poziomu świadczonych usług.
  • Gwarantujemy Państwu szybkie i rzetelne dokonanie zgłoszenia celnego oraz pomoc w najbardziej złożonych i skomplikowanych zagadnieniach dotyczących odpraw celnych. Zapewniamy wiarygodność i odpowiedzialność w prowadzeniu wszystkich spraw naszych Klientów.